Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu sms gönderimi dünyada çok populer bir alan olmaya başlamıştır.Artık dünyanın en büyük markaları kendilerini geliştirmek ve ek gelir elde etmek için toplu SMS mesajlaşması kullanmaktadır. Bankalardan basketbol takımlarına, büyük işletmelerden mobil uygulama geliştiricileri ve küçük işletmelere kadar tüm kurumların pazarlamacıları toplu SMS gönderim sistemleri lkullanmaktadır.

Asyacan Toplu Mesaj Gönderim Sistemleri Türkiye’de ve dünyada küçük işletmeler, büyük işletmeler ve devlet kuruluşları için TOPLU  MESAJ gönderim sistemleri sağlar ve destekler. Örnek vermek gerekirse Amerikan medya CNN 2008 Pekin Olimpiyat Oyunlarında ilk Olimpiyat Oyunları Altın Madalya Uyarıları sistemi çalıştırmak için toplu SMS sistemi kullanmıştır. Yine Avustralyalı bir şirket, CEPO Sistemleri toplu mesaj özelliği entegrasyonu ve bir sanayi gücü, maliyet-etkin bir fiyata kurumsal geniş iş çözümü sağlamak için toplu mesaj gönderim sistemi kullanarak müşterilerine sunmaktadır.

Toplu SMS gönderen yazılım tanıtarak grup SMS mesajları göndermek için yolunu değiştirdi. Firmalar, çalışanları için beklenmedik iş toplantıları anons endişelenmeyin. Okullar ve Kolejler artık sürpriz öğrencileri için ertesi sabah test ilan etmeden önce düşünüyorum. İş Promosyonlar, Ürünler Haberler ve Teklifler tek uzakta müşterilerinden tıklayın şimdi. … Ve sayım … Hepsiyle saymak oldukça zordur, anında büyük mobil izleyici ile iletişim kurmak için DRPU SMS programı ile kim.

Toplu Mesaj Gönderme Sistemleri ile bilgisayardan toplu mesaj gönderebilirsiniz. Yalnızca tek bir tıklamayla SMS mesajları göndermeye başlamak için sitemizden bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Toplu SMS Sistemimizde Excel ve Not Defteri Metin Dosyalarından verileri bir tıklama ile aktyarabilirsiniz. Toplu mesajlarınızı topluca gönderebileceğiniz gibi bireysel olarak tekli ya da çoklu toplu gönderimler yapabilirsiniz.

Asyacan Toplu Mesaj Sistemini neden tercih edeceksiniz?

  • Tüm dünyaya toplu mesaj gönderebilirsiniz.
  • İnternet bağlantısı olan her cihazdan  toplu sms gönderebilirsiniz..
  • Düşük maliyet, uygun fiyatlarla toplu mesaj gönderimi.
  • Kolay rehber yönetimi, sınırsız grup ve kişi kaydı.
  • Excel, CSV veya TXT dosyalarından PC sistemimize numaraları yükleyebilirsiniz.
  • Yinelenen numara girişlerini ayıklar.
  • Hazır mesaj taslaklarını kaydedebilirsiniz (daha sonra göndermek üzere).
  • 765 karakter uzunlukta toplu mesaj yazıp gönderebilme.
  • Tüm mobil şebekeler için toplu sms gönderebilirsiniz.
  • Detaylı toplu sms gönderim raporlaması.

Siz de toplu mesaj gönderim sistemini çok uygun fiyatlarla kullanmak isterseniz www.asyacan.com.tr adresimizden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilir ve toplu sms göndermeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting