Twitter’da Unfollow Edenleri Öğrenme

Sosyal Medyada Facebook‘tan sonra en fazla rağbet edilen alan Twitter. Twitter Facebook gibi geniş bir kitleye hitap etmiyorsa da,hitap ettiği kitle hiçte azımsanmayacak kadar büyük.

Facebook’ta üyeleri ulaşabilecekleri kitleler genellikle bellidir ve sınırlıdır,yani kişiler arkadaşlarıyla ve genelde onların arkadaşları ile iletişime geçebilir. Twitter‘da ise durum daha farklıdır, üyeler,arkadaşlarını takip etmenin yanı sıra Dünya’da ve Türkiye‘de ki futbolcu,film yıldızı siyasetçi gibi ünlü isimleri takip ederek ve onlara retwit atarak dolaylı olarak onlarla iletişime geçebilirler.

Twitter kullanan kişiler, kendi hesaplarını takip ettirmek için kaliteli paylaşımlar yapmalı ve belirli bir üslup kullanmalıdır. Takipçi sayısı az olanlar kendilerini unfollow edenleri rahatlıkla öğrenebilirler, ama çok sayıda takipçiye sahip kişiler kolay kolay kimlerin unfollow ettiklerini öğrenemezler,işte bu durumda size tanıtacağım bir adres unfollow etme konusunda yardımcı olacaktır.

Buradaki siteye girerek Sign in with Twitter yazan yere gelip sitenin hesabınıza erişmesine izin verin ve daha sonra check unfollower yazan yerden sizi kimlerin unfollow ettiklerini öğrenebilirsiniz.

1 yorum

  1. Serkan Yılmaz dedi ki:

    Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting