Ukash – bitmeyen kartuş – etiket ve backlink

Ürün tanıtımlarınız da ve ürün fiyatlarınızı belirtmeniz de ki en önemli şey etikettir. Günümüzde bir çok etiket yapma firmasının bulunduğunuda biliyoruz. Panetiket diğer firmalardan biraz daha farklı tabi ki de. Yaptıkları işleri kaliteli ve birinci derece işçilik çıkartan firma uygun fiyat garantisi adı altında faaliyetini devam ettirmektedir. Panetiket ‘ in yaptıkları etiket çeşitleri ise şöyle sıralanmaktadır. Baskılı Etiket, Baskısız Etiket, Chromolux (Kromolüks) Etiket, Çift Katlı (Sandwich) Etiket gibi bir çok etiket çeşitliliği bulunması tercih etme de birinci sırada yer alması gerekiyor.

Ukash nedir sizce ? Ukash kartı, internet üzerinden alışveriş yaparken yardımcı olan sanal kart diye tanımlayabiliriz. İnternet üzerinde online alışveriş yapmak artık yaygınlaşmış durumda. Neredeyse her insan evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan internetten online olarak her şeyi alabilmektedirler. Ukash internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Bu kartın içerisine bir miktar para yükleyip internetten online alışveriş yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

 Bitmeyen Kartuş Nedir?

Yazıcılarınızın kartuşu sürekli biter. Bitmeyen kartuş neden yapmazlar diye hep hayıflanır dururuz. Artık bitmeyen kartuşlara kavuştuk. Bitmeyen kartuş yurtdışından ithal edilen yazıcının içine monte edilen bir sistemdir. Bitmeyen kartuşla kartuş doldurma derdinden kurtulacaksınız. Özellikle okul, büro, ofis ve devlet kurumlarında fotokopi çok çekilir bu tür kurumlar bitmeyen kartuş sayesinde %90’a varan oranlarda tasarruf yaparlar. Bitmeyen kartuş tam iki yıl garantilidir. Bitmeyen kartuşlar sistemin üzerinde takılı olarak size verilir. Herhangi bir sorunda teknik servisimiz her zaman yanınızdadır. Bitmeyen kartuşların içine konan sistem sayesinde dolumunu kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Kartuş bittiğinde haznenin içine mürekkepi doldurmanız yeterlidir. Bitmeyen kartuş hem ekonomik hem de pratik bir sarf malzemesidir.

Backlink Nedir?

İnternet ortamında hep karşımıza çıkan bir terimden bahsetmek istiyorum. Backlink! Backlink sitemize sitemiz dışından verilen bağlantılara verilen genel addır. Bu bağlantılar çeşitli kodlarla yazılırlar. Nofollow backlinkler dofollow backlinkler internal backlinkler gibi çeşitleri vardır. Backlinkler sayesinde Google aramalarında sitemiz üst sıralara yükselir.

Neden backlinkimiz olmalı?

Backlink gerekli mi sorusunun cevabı kesinlikle evettir. Yeterli backlinki olmayan siteler ne kadar özgün yazı yazarlarsa yazsınlar siteleri bir noktaya kadar yükselir o noktadan sonra ilerleyemez… Backlink aldığınız zaman backlink yollayan site Google’a bu site yararlı bir site burayı ziyaret etmelisin mesajı verir. Backlinkleri her yerden almak doğru bir tutum değildir. Backlinklerin ilgili ve içerikdaş sitelerden alınması gerekir. Eğer doğru yerlerden backlink alınmazsa sitemiz filtreye girebilir.

1 yorum

  1. Merhaba sitenizi çok beğendim . Umarım diğer siteler gibi gelecek günlerde bozmazsınız. Yayın hayatınızda başarılar diliyor , böyle bir site kurduğunuz içinde teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting