Ukash Nedir ? Ukash Hakkında Bilmedikleriniz

Ukash kart, son teknoloji ürünlerinden olup dünyada etki alanı giderek genişlemeye başlayan bir gereçtir. İnsanların refah seviyesini bir kat daha artıran ukash kart, ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Kullanımı oldukça basit olmakla beraber insanların önemli kimlik bilgilerine gerek kalmadan, rahat bir biçimde alışveriş yapmasına olanak verir. Kimlik bilgilerine gerek kalmadan sitelerde yapılan alışveriş tüketicilerin bu karta eğilimini artırmıştır.

Ukash kartı, bu kartın logosunun bulunduğu herhangi bir siteden ya da kuruluştan içinde bakiye bulunmasının yeterli olması koşuluyla yapabilirsiniz. Kullanmadığınız bakiyeyi bozdurabilir veya hesabınıza dilediğiniz zaman ek para havale edebilirsiniz. Hesap açma işlemi de oldukça basittir ama güvenilir sitelerden bu işlemleri yapmak daha yararlı olacaktır. Güvenli internet sitelerinde ukash kart sahibi olmak için, site içerisinde bulunan herhangi bir hesap numarasına EFT veya havale yolu ile para gönderebilirsiniz.

Oldukça güvenli olan bu sistemde bir defa giriş yapıldıktan sonra sisteme bilgileriniz kayıt edilecektir ve bilgileriniz kesinlikle saklı tutulacaktır. Ukash nedir diye sorsak bu kartlar, her kesimden insana hitap etmekte olup yayılım politikasını da bu doğrultuda ilerletmektedir. Kartların kullanım bakiyeleri 5 Euro ile başlayıp, kişilerin gelir düzeylerine göre giderek artmaktadır. Ukash kartlar bir diğer önemli özelliği ise 1 yıl sonra kullanılmasalar bile kendiliğinden iptal olmasıdır. Şu anda 14 000 merkezde kullanılan ukash kartlar sizinde kullanımınız ve iyi referanslarınızla, merkez sayısını artıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.