UKASH/ UKASH KART

Son yıllarda işimiz veya yaşantımız geri daha çok sanal ortamlarda vakit geçiriyoruz. Alacağımız ürünlerin araştırmasını buradan yapıp hatta çoğunlukla aynı sitelerden ürünümüzü temin edebiliyoruz.. Ürünleri aldığımız sitelerde çeşitli güvenlik önlemleri olsa da kredi kartı bilgilerimizin istendiği durumlarda tedirgin olabiliyoruz.

Dünya üzerinde bir çok online satış sisteminin kullandığı güvenilir bir ön ödemeli kart sistemi var. Ukash denen bu sistemin 19 haneli dijital şifrelerden oluşan kartları sizlere güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Ukash kart sisteminin en önemli özelliği kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz ikinci şahıslar ile paylaşılmıyor olması. Bu sistemde ön ödemeli olarak satın aldığınız ukash kartınızı kullanarak, içerisinde ki bakiye kadar dilediğiniz ürünü alabiliyorsunuz.

Çeşitli bakiye alternatifleri olan bu kartları satın aldıktan sonra online alış verişinize hemen başlayabilirsiniz. Yurt dışında kullanılan ve güvenilirliği kabul görmüş bu sistemi ülkemizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sistemin yayılması ile internet üzerinden yaşanan olumsuz alışveriş anıları sona erecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting