YouTube Videolarını Mp3’e Dönüştürme

YouTube dünyanın şuanda en çok kullanılan video servislerinden. Dünya genelinde video denilince akla hep Youtube gelir. Youtube’da bazen video izliyoruz bazen klip izliyoruz. İzliyoruzda izliyoruz efenim. Neyse biz konumuza dönecek olursak Youtube’da izlediğiniz veya dinlemiş olduğunuz video’yu mp3’e çevirmeyi düşündünüz mü? Daha önceleride bir çok kez programlar yapıldı ama güvenilir değildi. Hep virüslü ve zararlı idi. Biz bu yazımızda sizlere kaliteli Youtube videolarını mp3’e çeviren siteleri yayınlayacağız. Hemde programsız şekilde videoları mp3’e çevirebileceksiniz.

Youtube videolarını program gerektirmeden mp3 formatına çevirebileceğiniz online siteleri sizler için derledik. Herkesin başına gelmiştir aslında. Açtığınız bir video’da ya da resimli video’da ki şarkıyı indirmek. Ama YouTube buna izin vermediği için malesef o bulduğunuz şarkıyı indiremiyorsunuz. Bu yüzdende alternatifler ortaya çıkıyor.

www.flv2mp3.com adresine giderek kutucuğa Youtube Video adresini yazarak MP3 çevirme işlemi gerçekleştirme şansına erişebilirsiniz.

Diğer Youtube to Mp3 Convertor Siteleri:

http://www.vidtomp3.com/
http://www.flvto.com/

bunlar en kalitelileri. Sizlerde Youtube’dan mp3 indirmek istiyorsanız dönüştürme programlarını kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting