WWE Immortals Mobil Oyunu

Posted on

Hemen hemen 5-6 yıl önce ülkemizdeki en popüler zamanlarını geçiren fakat hala hayranlarının genelinde çok olduğu Amerikan Güreşi olarak isimlendirdiğimiz WWE için çıkartılan fantastik bir oyun olan WWE Immortals oynanış açısından gayet iyi grafikleri mevcut.

Warner Bros yapımı olan bu oyunda John Cena ve Hulk Hogan gibi birçok efsanevi dövüşçüleri oynuyoruz. Fakat oyunda daha da efsaneleşen bu dövüşçüler birer DC, Marvel karakterleri gibi bir harika kahramanvari bir görünüm ve güç kazanmışlar. Oyunda bir takım yaratarak girdiğimiz kavgalarda rakiplerimize kafa tutuyoruz. Tabiî ki her mobil dövüş oyununda olduğu gibi bu oyunda da dövüşçülerimizi yükseltme yapabiliyoruz.

wwe-immortals-press4

Normal tek kişilik oyun modu haricinde Online modu da bulunan oyunda farklı online oyuncular ile de güçlerimizi karşılaştırabiliyoruz. Her dövüşçüde bulunan benzersiz dövüş tekniklerine hayran kalarak seçmekte kararsız kalabilirsiniz. Özellikle dövüş oyununu sevenler bu oyuna bağımlı olacağını düşünüyorum. WWE sevenler ise çoktan indirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir