Xbox One S Çıktı

Xbox One S Çıktı

Posted on

Yakında gerçekleşecek olan E3 2016 etkinliği birçok oyun üreticisini de harekete geçirdi. Teknolojinin ve oyunun merkezinde bulunan oyun üreticileri oyun severler için her geçen gün yeni bir üretim çıkarmayı ihmal etmiyorlar. E3 2016 etkinliğinin göz bebeği olmak isteyen oyun üreticileri ve konsolları arasında Microsoft firması da ön sırada yer almayı ihmal etmiyor.

Microsoft firması da E3 2016’nın en çok konuşulanları arasına girmek için  bugün bir atak yaptı. Rutin şekilde gerçekleştirilecek olan Microsoft etkinliğinde yeni ürünü olan Xbox One S’yi tanıtmayı planlayan Microsoft’un beklenen ürünü ortaya çıktı. Birçok kişi tarafından merak edilen Xbox One S’nin ilk bilgileri gelmeye başladı ve bugün de tanıtımı yapılacak.

E3 2016 Fuarı 14 Haziran ile 16 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Binlerce oyun sever ve aynı zamanda da oyun üreticisinin merakla beklediği fuardan  hemen önce Microsoft bir atılım gerçekleşti ve bugün yapılacak özel etkinliğinde Xbox One S’yi tanıtma kararı aldı. Karar alınsa bile Xbox One S şimdiden sızdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir