Xiaomi ile Çekilen Fotoğraflar

Posted on

Akıllı telefon almak isteyenler bu haberimizi iyi takip etsin. Yıllardan beri Sony hastası olarak 2006 dan bu yana hep telefonum Sony idi. Hala daha Sony kullanan biriyim. Gerçekten aldığım telefonlar hep sağlam çıktı. Ya şans yada dikkatli kullanım diyebilirim. Biliyorsunuz ki günümüz artık akıllı telefonların devri. Bu devirde ve bu pazarda tüm şirketler ( yazılım, donanım ve kepçe firmaları bile bu pazarda) akıllı telefon pazarında başarılı olmak için kıyasıya yarışıyor. Sizlere bugün Xiaomi akıllı telefonundan bahsetmek istiyorum.

Reklam falan almadım, direk edindiğim 2 aylık bir tecrübe ile sizlere bu telefondan bahsetmek istiyorum. Eğer gerçektende bir telefon istiyor iseniz ve Android cihazların yavaşlığından sıkıldı iseniz Android işletim sistemini değiştirmeye gerek kalmadan Android’i en verimli şekilde kullanabileceğiniz akıllı telefon bu Xiaomi Mi3 ve türevi akıllı telefonları.

 

Gün içinde Facebook Fan Sayfasından çekilen fotoğrafları inceledim kamerası da bir harikaymışta haberimiz yokmuş. Sizlere geçen haftada haberini yapmıştım, hatırlayacka olursanız. Şuanda dünyanın en hızlı çalışan Android telefonu olarak adlandırılıyor. Kullanıcılar tarafından söyleniyor hemde.

Xiaomi

Görünüş olarakta bir harika gözüküyor gerçekten. Aşağıda ki fotoğraf Xiaomi 1‘den geliyor ;

xiaomi-1

Xiaomi ile tanışmam bundan 2 ay önce oldu benimde. Yeni bir telefon arayışına girdim ve Sony’den artık sıkılmıştım. Henüz Türkiye pazarında yerini almasalarda yakın zamanda tüm dünyada adından epeyce söz ettirecekler. Akıllı telefon pazarının başarılı isimleri ve dev isimleri Sony, Samsung ve Apple bundan böyle zor sürece gireceklerini söyleyebiliriz. Artık telefon pazarının tek liderleri bunlar değil arka kulvarlardan gelen firmalar tepe taklak edecek gibi.

Xiaomi akıllı telefonda ( mi3’den bahsediyorum ) çok şey sığdırmışlar. DDR3 ram’ı bu telefona koymak anca Çin’lilerin aklına gelebilir diyebilirim.

xiaomi-mi3

Sizlere daha çok mi3 mi4 mi5 akıllı telefonları anlatacağız hemde Xiaomi’den ancak şuanda sadece fotoğrafları ile yetinelim. Aşağıda Xiaomi ile çekilmiş fotoğrafları görebilirsiniz. Xiaominin kamerasını da böylece test etmiş olacaksınız.

xiaomi-ile-çekilen-fotoğraf

xiaomi-ile-çekilen-fotoğraf-2

xiaomi-ile-çekilen-fotoğraf-3

xiaomi-ile-çekilen-fotoğraf-4

xiaomi-ile-çekilen-fotoğraf-5

Xiaomi Türkiye’ye ne zaman gelir bilinmez ama bir an önce gelmeli.!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir