Yabancıdiziizle1.Com Neden Kapatıldı

Posted on

Türkiye’de ki dizi siteleri birer birer kapatılıyor. Son örneği ise Yabancıdiziizle1.comda gördük. Malesef Yabancıdiziizle1’da kepenk kapatanlar arasında yerini aldı bu sektörde. Daha önce bildiğiniz gibi dizimag.com kapatılmıştı. Büyük davalar açılan siteye halen ulaşılamazken kurucusunun hala içeride olduğu söyleniyor. Henüz bilinmese de kimseninde umrunda değil zaten.

Site yapımcıları her şeyden önce hizmet vermek adına böyle siteler yapıp karşımıza getiriyorlar. Bizlere çok kolaylık sağlasalarda her gün kapanma ve dava açma korkusu içerisindeler. Dizi siteleri sektöründe ki kepenk kapatan son isim ise Yabancidiziizle1.com oldu malesef. Yabancı dizi izlemek isteyenlerin en çok ziyaret ettikleri sitelerden olan yabancidiziizle1, index sayfasına girildiğinde KAPANDI yazısı ve güle güle yapan bir maskotu görüyoruz.

yabancidizi-kapatıldı

Neden Kapatıldı?

Sitenin çevirmenlerinden olan Elif Avcı kişisel Twitter adresinden sitenin kapandığını yazdı. ”Tahmin edeceğiniz üzereydi buraya kadarmış, bir daha açılma ihtimali yok. Ben bireysel olarak çevirdiğim dizilere devam edeceğim sorun yok.” diyerek sitenin bir daha açılmayacağını doğrulamış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir