Yaz Davetlerinde Ne Giyilir?

Posted on

Henüz kış ayları devam ederken; birçoğunuzun şimdiden yaz davetleri için sabırsızlandığını biliyoruz. Peki geçen  sene tadı damağımızda kalan düğünlere, nişanlara, davetlere bizimle hazırlanmaya ne dersiniz? 2021 yazının trendleri şimdiden belli! Hadi, vakit kaybetmeden 2021 yılının abiye trendlerine ve yaz günlerinde tercih edebileceğiniz davet & gece elbiselerine göz atalım…

Tüllü Gece Elbiseleri

2021 yılına damga vuracak abiye kumaşlarından biri de tül detaylar olacak! Tül kumaşlarla süslenmiş abiye elbiseler, spor bir görünüm yanı sıra şıklığınızı da korumanız için oldukça ideal bir tercihtir. Farklı kumaş dokularıyla birleştirilmiş tüllü gece elbiseleri özellikle pul detaylarla birleştiği takdirde kusursuz bir görünüm yakalayabilir. Siz de vücut tipinize uygun olacak model ve renk seçimleriyle bu yazın en trend abiye modellerinden biri olacak tüllü gece elbiselerinden edinerek özel gecelerinizdeki şıklığınızı koruyabilirsiniz!

Ultimate Gray Elbiseler

Pantone’nun da yılın renklerinden biri olarak belirlediği ultimate gray, sakin gri tonlarından biri. Şu zamana kadar davetlerde çok sık görmediğimiz bu renk, bu sene yaz davetlerinde en çok karşılaşabileceğimiz tonlardan biri olabilir. Modayı şimdiden yakalamak için gri tonlarındaki abiyelere göz atabilirsiniz.

Dantelli Gece Elbiseleri

Vintage tarzın önemli ögelerinden biri olan dantel, özellikle son yıllarda gece elbiseleriyle daha sık görünür oldu. Sade ve tarz bir görünüm sağlayan dantelli gece elbiseleri, genellikle soft renkli kumaşlarda kendini gösteriyor. Yaz davetleri için de vazgeçilmez olan bu model, geceye canlılık katmanız için son derece doğru bir tercih olabilir. Bunun yanı sıra dantelli gece abiyeleriyle kombinlenen saç aksesuarları da kombininize farklı bir hava katacaktır. Sade makyaj ve ayakkabılarla kombine ettiğiniz şıklığınızı, hareket detaylı saçlarla süslemeyi unutmayın!

Kırık Beyaz Elbiseler

Düğünde beyaz elbise giymek çok hoş karşılanmayabilir ancak kırık beyaza kimse bir şey dememeli! Sadece düğünlere değil, tüm davetlere imza atacak 2021 yaz renklerinden biri de buttercream dediğimiz, tatlı kırık beyaz tonları olacak.

Kloş Gece Elbiseleri

Bu yıl etek ucuna doğru genişleyen kloş elbiseler modanın nabzını artıracak gibi gözüküyor. Yurt dışındaki defilelerde de sıkça gördüğümüz bu modeller, özellikle bacak ve bel bölgesindeki fazlalıkları kapatmak isteyen kadınlar için bir numaralı tercih olabilir! Çan şeklinde bir görünümü andıran kloş gece elbiseleri için bu yılın moda renkleriyse bebek mavisi ve lila olacak. Ağırlığını her zaman koruyan siyah, lacivert ve bordo abiyelerin yanında bu tatlı tonları görücek olmak bizi şimdiden mutlu etti bile!

Inkwell Mavisi Elbiseler

Özellikle kış davetleri için tercih edilen kadife gece elbiselerinde sıkça gördüğümüz kararmış mavi tonları bu yazın ön plana çıkan renklerinden biri olacak. Kış renklerinden yaz renklerine geçiş yapan bu ton, zarif görünüm yakalamak isteyenler ve iddialı tarzıyla gece boyu gözde olmak isteyenler için harika bir tercih olacak!

Siz de yaz davetleri için şimdiden en trend seçeneklere göz atmak, tarzınızla farkınızı yansıtmak için Arsi Store’u ziyaret edebilirsiniz! Arsi Store ile gecenin en gözdesi siz olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir