Yaz Kombinleri Nasıl Olmalı?

Posted on

Yaz geldi ve yakın zamanda da bitecek. Lakin bu yaza damgasını vuran bazı renkler ve giysiler var. Sokaklara çıktığımızda insanların bu kavurucu sıcaklarla başa çıkmasına sağlayacak kıyafetlerin başında bol paçalı elbiselerimiz geliyor. Bol paçalı pantolonlar kadınlar için tam bir ferahlama havası katıyor. Bol paçalı pantolonları giydiğimizde üstümüzde bu kombine uyacak birkaç örnek vermek istiyorum.

Bol paçalı pantolonları üstüne en fazla uyan bence askılı atletler. Hele de kadınların üzerine yapışan atletler ortamda bütün ilgiler sizin üzerinize çekecektir. Ay ben rahatsız olurum giyemem öyle şeyleri dersinizde yine askılı bir atlet ve onun üzerine de kareli bir gömlek giymenizi tavsiye ediyorum. Bu sene şuana kadar gördüğüm en fazla tercihe dilen renk tonu ise her zaman olduğu gibi süt beyazı ve bu sene yeni bir moda haline gelecek olan rengimiz ise yeşil rengi. Yeşil rengi bu seneye tam bir damga vurdu diyebileceğim zaten süt beyazı rengini kaleme almıyorum çünkü eskilerden beri kadınların tercih ettiği en fazla giyilen,sevilen renk süt beyazı. Biz yeşil rengini bugün konu alcağız. Yeşil renginin sözcük kökeni taze,diri olması ile de bu yaz sıcakları insanın gözünden bir anda uçuveriyor. Tam bir birleşim içerisinde olduğundan insanların süt beyazından sonra en çok tercih ettiği renk yeşil.

Şimdi sokağa çıktık ne giyeceğiz derseniz hemen bol paçalı bir pantolon onun üzerine askılı beyaz bir atlet (body olmasına özen gösterin) ve onun üstüne de kareli açık kapalı tonlarında yeşil bir gömlek almanızı tercih ediyorum. Gömleğin bütün düğmeleri açık olsun. İyi günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir