Taşıma Yemek

Değişen yaşam koşulları ve insanların ihtiyaçlarının giderek çoğalması sayesinde artık yeni sektörler oluşmaktadır. Bu sektörler arasında son yıllarda giderek büyüyen yemek firmalarını gösterebiliriz. Pek çok iş yeri çalıştırdığı elemanlarını yemek ihtiyacını karşılamak için yemek firmalarıyla anlaşmaktadır. Yemek firmaları kendi mutfaklarında pişirip tüketime hazır hale getirdikleri yemekleri özel araçlarla iş yerlerine getirip çalışanlara servis etmekteler. Taşıma yemek adı verilen bu sistemi iş yerlerinde mutfak olmayan işverenler daha çok tercih etmekteler.

tasima-yemek

Taşıma yemek için online teklif almak özellikle okullarda, yurtlarda, hastanelerde, askeriyede ve toplu olarak yaşanılan yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Yemek firmalarıyla anlaşılmasının en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. Yemekler toplu olarak üretildiği için kişi başına düşen yemeğin maliyeti azalmaktadır. Ayrıca yemek yapmak için gerekli olan aşçıya da ayrı bir ücret ödenmeyeceği için maliyet bir hayli azalmaktadır. Yemek şirketleri ile anlaşarak çalışanlar için yemek hazırlatmak hem zamandan tasarruf sağlarken hem de ekonomik olmaktadır. Taşıma yemekler catering firmalarının mutfaklarında hijyen kurallarına uyarak büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu yemekler hijyenik ısı zinciriyle, termoboxlara konularak soğutmadan özel araçlarla yemeğin verileceği yere götürülerek yine büyük bir özenle servis edilmektedir.

Elegans Catering firmasında tabldot yemekten yerinde üretime, catring hizmetlerinden taşıma yemeklere kadar pek çok hizmet bulunmaktadır. Elegans Catering firmasının mutfağı son teknolojik ürünlerle donatılmıştır. A kalite belgesine sahip aşçıların yapmış olduğu yemekler gıda mühendisleri tarafından kontrol edildikten sonra insanların tüketimine sunulmaktadır. Bu firmada üretilen ürünler gıda mühendislerinin kalori ve besin değeri ayarlaması yapıldıktan sonra üretilmektedir. Firmamız her davet için farklı farklı menüler çıkartmaktadır. Dilerseniz menülerdeki yemekleri kendiniz seçebilir ve davetlerinizi bir şölen havasına sokabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.