Yeni Angry Birds Geliyor

Posted on

Angry Birds serisi geliyorda geliyor. Önünü alamıyoruz. Durduramıyoruz efendim bu seriyi. Adamlar efsane oldular artık. Finlandiya kökenli mobil oyun şirketi Rovivo, yeni sezonda da yeni bir oyun ile karşımıza çıkacağını duyurdu. Angry Birds ilk zamanlarda iOs ve Android paltformları için gelmiş ve bu sayede büyük bir başarıya imza atmıştı. Akıllı telefonlarda oyun denilince akla zaten ilk Angry Birds oyunu geldiğini söyleyebiliriz. Firma bunun avantajını kullanarak yeni seriler çıkardı ve bu serilerde oldukça tuttu.

iOS ve Android platformu ile başlayan serüven tüm platformlara yayıldı. Böylece dünyanın en çok sevilen oyunları arasına girmeyi başardı. Bir çok farklı Angry Birds oyunu ile bizlere farklı şeyler hissettiren firma, ayrıca Amazing Alex ve Bad Piggies gibi farklı oyunlarda sunmuştu. Son olarak ise geçtiğimiz günlerde Tiny Thief adında ki oyununu yayınlayarak mobil platformun lideri benim demişti.

Rovivo şirketi, sadece Angry Birds oyunu değil farklı oyunlarla da piyasada yerini alıyor. Ama Angry Birds serisinden de bir türlü vazgeçemiyor. Bugün çıkan bir haberde ise Rovivo yeni bir Angry Birds serisi üzerinde çalışmalarının olduğu ve bu yeni oyununda yakın bir tarihte çıkacağı yönünde. Yeni Angry Birds`ün nasıl olacağı şimdiden merak konusu oldu.

angry-birds-15-Temmuz

Henüz ne geleceği yönünde bir açıklama gelmemiş olsa da 15 Temmuz tarihinde çıkacak bu oyun. Yayınlanan bir görselde Star Wars teması dikkatleri çekmekte. Bu da Angry Birds Star Wars ile ilgili bir yeni oyunun gelebileceği yönünde tahminlere yol açmakta aslında.

Bakalım Rovio 15 Temmuz‘da nasıl bir oyunla karşımıza gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir